Kategorie
ogłoszenia

Narodowy Rozwój Osobisty | Start kursu wkrótce

😮 Ile lat spędziłeś, chodząc do szkoły? Prawdopodobnie ok. 17 lat… To prawie dwie dekady! Czy ten czas był efektywny? Czy wyciągnąłeś wiedzę przydatną w prawdziwym życiu?

👉 Jeśli chciałbyś zrobić coś dobrego dla siebie i edukacji w Polsce, to projekt Narodowy Rozwój Osobisty jest dla Ciebie. Sprawdź go tutaj: https://nro.org.pl/

💙 Kurs powstał z myślą o nauczycielach, ale tak naprawdę każdy może przerobić moduły, którymi jest zainteresowany. Projekt rozwijam od paru miesięcy z piątką wspaniałych ludzi/trenerów/pasjonatów edukacji.

👉 “Naszą misją jest zmiana systemu edukacji w szkołach i wsparcie dzieci za pośrednictwem nauczycieli, aby ich czas spędzony w tym systemie był spokojniejszy, ciekawszy i bardziej efektywny oraz, aby były lepiej przygotowane do dynamicznie zmieniającej się przyszłości.”

🍀 Zapisz się poprzez stronę, aby otrzymać informację o starcie kursu. Kurs jest skierowany do nauczycieli, jednak każdy może brać w nim udział.

✅ I na koniec wielka-mała prośba, udostępnij informacje o kursie. Niech jak największa rzesza ludzi dowie się o jego starcie.

💡Odwiedź stronę Narodowy Rozwój Osobisty i zapisz się na niej, aby otrzymać informację o starcie kursu

11 odpowiedzi na “Narodowy Rozwój Osobisty | Start kursu wkrótce”

I was very happy to uncover this great site. I need to to thank you for your time for this particularly wonderful read!! I definitely loved every little bit of it and I have you book marked to see new information on your web site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.