O NAS

Aplikacja MOCy

Wizją MOTIFLOW jest dać możliwość zmiany samego siebie bez wychodzenia z domu. Przeprowadzić użytkownika przez motywujący proces poukładania siebie samego w lepszą wersję. MOTIFLOW wyznacza nowy standard rozwoju osobistego oraz e-learningu. Kontakt z nami.

CYPRIAN FORC

Główny trener

Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem. 
~ Konfucjusz

Cyprian to entuzjasta życia, licencjonowanym trener z wieloletnim doświadczeniem. Autor książki Natural. Pierwsze szkolenie przeprowadził w 2010 roku, a od tego czasu przeszkolił prawie 2000 osób. Cyprian współpracował i szkolił pracowników największych firm w Polsce.

Jego misją jest tworzyć świat, w którym świadomi, zdrowi ludzie potrafią szybko się uczyć oraz skutecznie osiągać to, czego pragną.

Jest praktykiem sportu i mam na swoim koncie półmaraton, maratony, triathlony, a przede wszystkim IRONMANA i świadomie łączę techniki sportowe z biznesowymi.

Pomógł wielu ludziom z motywacją, rozwojem oraz przekraczaniem własnych granic w tym ponad 1000 użytkownikom MOTIFLOW.

PAWEŁ LANGWERSKI

Psycholog kliniczny, Andragog

Najlepszy sposób aby przewidzieć przyszłość to samemu ją tworzyć. 
~ Dan Pena 

Jego główne zainteresowania w obszarze psychologii to racjonalna terapia zachowań i to w jaki sposób zmieniając poglądy i zachowania można zmienić swoje życie. Wspiera MOTIFLOW od strony psychologicznej, tak aby aplikacja była zgodna z najlepszymi praktykami budującymi motywację wewnętrzną.

NATALIA KONOWALCZYK

Artystka Milasoo i mentorka

To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące 
~ Paulo Coelho

Ciekawość otaczającego nas świata sprawiła, że pokochałam zgłębiać tajniki naszego istnienia. Wieloletni naturalny proces sprawił, że dokonałam wielu zmian w swoim życiu. Trzymanie tak ważnych informacji dla siebie samej to nic satysfakcjonującego.

Zanim jednak uznałam, że będę mogła dzielić się swoją wiedzą z innymi, musiałam mieć pewność, że to co chcę przekazać faktycznie znajduje odzwierciedlenie w mojej osobie. W pewnym momencie po prostu poczułam, że jestem tutaj między innymi po to by wnosić światło do życia innych, a tym samym czerpać inspirację ze wspólnego połączenia.

I wiele wiele innych wspaniałych osób

Trudno jest wymienić wszystkie osoby, które już na etapie wersji przyczyniły się do jej stworzenia. Wkrótce w tym miejscu pojawi się lista tych najbardziej zasłużonych osób. Dziękujemy już teraz za wsparcie i wiarę w ten projekt!