Postaw życie na 4 filarach

MOTIFLOW to program planowania życia, osiągania celów i realizacji marzeń.

4 filary planowania życia

Jaka jest prosta metodologia dbania o zdrowie, która wywodzi się z medycyny progresywnej? Prosty mechanizm oparty na czterech filarach rozwiązuje większość problemów: aktywność, relaks, odżywianie, sen. MOTIFLOW pomaga Ci zaplanować swoje życie w oparciu o te filary!

ZAPISY SĄ OTWARTE DO PIĄTKU, 9 KWIETNIA, DO 21:00
CYPRIAN FORC

Kim jest główny trener MOTIFLOW?

Cyprian Forc jest praktykiem. Ma ponad 10-letnie doświadczenie biznesowe, dzieli się nim z przedsiębiorcami, kadrą zarządzającą oraz pracownikami najwyższego szczebla, ma na koncie realizację kilku startup’ów, wprowadził na rynek polski firmę węgierską, która po kilku latach stała się liderem w swoim segmencie.

Jest doświadczonym trenerem, przeszkolił prawie 2000 osób, występuje przed dużą publicznością oraz realizuje sesje indywidualne, jest doświadczonym mówcą, który z sukcesem utrzymuje uwagę odbiorcy. 

Jest praktykiem sportu i ma na swoim koncie półmaratony, maratony, triathlony, a przede wszystkim IRONMANA i świadomie łączę techniki sportowe z biznesowymi.

Wygraj z Twoim wrogiem numer 1 – małpim umysłem

mm

Człowiek jest zdolny do EPICKICH czynów. Każdy chce widzieć w sobie superbohatera. Chcemy realizować zadania, aby przyjaciele wychwalali nas przed sąsiadami!  

Też tak masz? 

Aby to zrobić trzeba wygrać z małpim umysłem, który pragnie realizować krótkoterminowe przyjemności! Ta pierwotna część naszego mózgu jest leniwa, powolna i strasznie przeszkadza. 

Dzięki MOTIFLOW zbudujesz mocniejszą samodyscyplinę. Zwiększysz swoje pokłady silnej woli i wygrasz z małpim umysłem!

Przykładowe cele do realizacji

sylwetka
Zbuduj sylwetkę

Więcej osób umiera od cukrzycy, niż od konfliktów militarnych. Cukier zabija więcej ludzi, niż proch strzelniczy. Możesz z nim wygrać, jeśli podejmiesz tę walkę. Twoje piękne ciało to tylko kwestia czasu! 

połówka
Przyciągnij połówkę

Nie każdy rodzi się piękny, ale każdy może zrobić coś dla swojego piękna i atrakcyjności! Przyciągnięcie drugiej połówki jest możliwe!

szachy
Rozkręć biznes

Zdobądź inteligencję finansową i ulecz swoje finanse. Rozkręć dochodowy biznes. Odważnie sięgaj po to czego pragniesz.

auto
Kup prestiżowe auto

Piękne i szybkie samochody są bardzo drogie. Jednak… uwodzicielski wygląd, agresywny dźwięk oraz żywiołowe doznania  są dla wielu ludzi warte tej inwestycji.

pupa
Zrzuć zbędne kilogramy

Dieta nie musi być straszna, bolesna i pełna okropnych wyrzeczeń. Jeśli dokonasz zmian w swoim stylu życia, metamorfoza może być łagodna i trwała!

surfowanie
Naucz się języka

Bariera językowa ogranicza przed podróżami, rozwojem kariery, eksploracją świata. Jak by to było, gdybyś znalazł motywację do nauki języka obcego?

dziecko
Znajdź środek

Zarwane nocki, brak czasu dla rodzin, ciągły bieg w kierunku większych wyzwań? Czasami mniej i mądrzej, przekłada się na więcej i lepiej. Odnajdź swój środek. 

ko tao
Podróżuj

Głęboko w naturze człowieka, jeszcze z czasów zbieraczy łowców, tkwi chęć podróżowania. Poukładaj swoje życie i znajdź więcej czasu na egzotyczne podróże! 

 ZAPISY SĄ OTWARTE DO PIĄTKU, 9 KWIETNIA, DO 21:00

MOTIFLOW to narzędzie do planowania życia

Obrazek przedstawia wygląd wnętrza MOTIFLOW podczas przechodzenia przez kolejne moduły.
Obrazek przedstawia wygląd wnętrza MOTIFLOW podczas przechodzenia przez kolejne moduły.

• Narzędzie MOTIFLOW pomoże Ci stworzyć Twoje wyjątkowe centrum dowodzenia, gdzie będziesz na bieżąco śledzić swoje postępy. Ponadto staniesz się częścią wyjątkowej społeczności składającej się z osób świadomie osiągających swoje cele.

• Wiedza wykorzystywana przez MOTIFLOW bazuje na ponad 50 badaniach naukowców z Uniwersytetów takich jak: University of Florida, University of California, Princeton University, University of Pennsylvania School of Medicine.

Przemyślany proces budowania motywacji

Schemat samo-motywacji, motywacji do samorozwoju, wykorzystany w MOTIFLOW.
Schemat samo-motywacji, motywacji do samorozwoju, wykorzystany w MOTIFLOW.

Jedyne narzędzie, którego potrzebujesz, aby planować życie, motywować się, dbać o swoją samodyscyplinę każdego dnia. Oparte o to, co najlepsze w psychologii sukcesu. Pozwól, że zadam Ci kilka pytań. Czy chciałbyś wzbudzić i utrzymać motywację do:

  • Realizacji marzeń?
  • Zwiększenia pewności?
  • Dbania o zdrowie?
  • Uprawiania sportu?
  • Zrzuceni, wagi?
  • Nauki języków obcych?

W takim razie MOTIFLOW jest dla Ciebie. Aplikacja MOTIFLOW jest oparta na badaniach naukowych z dziedziny motywacji i psychologii naukowców z całego świata. Połączona z nowymi technologiami tworzy najskuteczniejsze narzędzie motywacyjne.

Początki MOTIFLOW

W 2006 roku zostałem szczęśliwym studentem Uniwersytetu Ekonomicznego i myślałem, że chwyciłem Pana Boga za nogi. Jednak szybko przekonałem się, że coś jest bardzo nie tak.

W 2011 roku, pod wpływem ogromnej FRUSTRACJI, doszedłem do wniosku, że zamiast narzekać na system edukacji, założę własną szkołę o nazwie Real School.

Moim celem było dzielić się kluczowymi umiejętnościami miękkimi za zakresu komunikacji, prezentacji, czy budowania pewności siebie.

Wystawiłem na portalu Gruper moje szkolenia i sprzedałem ponad 400 wejść! WOW! Okazało się, że ludzie tego naprawdę potrzebują!

Przez kolejne miesiące ciężko pracowałem, żeby dostarczyć 8-godzinne szkolenia wszystkim osobom — musiałem bowiem przygotować ok. 25 dni szkoleniowych. Wielu uczestników było naprawdę szczęśliwych z tych szkoleń! Obok możesz zobaczyć video referencje (nagrane z czasów przed smartfonami — stąd taka jakość). 

Niestety zdałem sobie sprawę, że jako szkoleniowiec nie mogę dojść z moją misją do wszystkich ludzi, ponieważ nie mogę być fizycznie wszędzie.

Dlatego stworzyłem MOTIFLOW, które automatycznie dostarcza tej kluczowej wiedzy.

Teraz każdy internauta ma do niego dostęp. A ja mam poczucie, że zrealizowałem swoją misję!

Cyprian Forc 

Nowa perspektywa motywacji

Przykład grafu motywacji na podstawie osiąganych celów w MOTIFLOW.
Przykład grafu motywacji na podstawie osiąganych celów w MOTIFLOW.

To NIE JEST kolejny planer stworzony przez amatorów lub samozwańczych coachów. To nie jest też kolejna książka, która jedynie na chwilę pobudzi Cię do działania. To coś znacznie więcej!

To SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE stworzone przez grupę trenerów, psychologów i specjalistów zorientowanych na sukces, których nie interesują narzędzia dające obietnice bez pokrycia.

Zamiast „zabawy w motywację” stawiamy na ROZWIĄZANIA, które działają na Ciebie od zaraz. Szanujemy Twój czas i pieniądze, bo wiemy z jakim wysiłkiem się je zarabia i jak bardzo boli ich strata.

Jaka jest cena MOTIFLOW?

✅ 5 modułów: Wizji, Planów, Mocy, Akcji i Gracji
✅ Odpowiedzi na pytania na bieżąco
✅ Dostęp do wzorcowni i dodatkowych materiałów
✅ Dostęp do bazy sprawdzonych coachów
✅ Dostęp do nowych aktualizacji
✅ Dostęp na żądanie – 24/7

Cena MOTIFLOW to 198 zł na rok, czyli niecałe 4 zł za tydzień używania. 

Wideo wycieczka

Co otrzymujesz w pakiecie?

motiflow 5 modułów i bonusy
moduł 1 motiflow

Moduł Wizji 
• Śmiało i odważnie stwórz swoją wizję przyszłości. To pierwszy krok do osiągania celów.
• Wykorzystasz wyobraźnię, aby stała się Twoim sprzymierzeńcem na drodze planowania życia.

moduł 2 motiflow

Moduł Celów
• Jak planować życie we właściwy sposób?
• Zbuduj pozytywne działania, dzięki którym zaczniesz wykorzystywać swój potencjał.
• Określ najlepsze działania, które przybliżą Cię do realizacji marzeń.

moduł 3 motiflow

Moduł Mocy
• Jak w naturalny sposób wzbudzić w sobie ogień motywacji?
• Dojdź tam, gdzie chcesz szybciej i skuteczniej
• Wypełnij swoje cele mocą poprzez polaryzację motywacji.

moduł 4

Moduł Akcji 
• Jak w 4 minuty… Podwyższyć swoją motywację?
Rozwiązać problem?
Utrzymać i podwyższyć koncentrację?
• Poznaj techniki motywacji – daj się zaskoczyć!

moduł 5

Moduł Gracji
• Wysyłaj światu i ludziom pozytywną energię. Pamiętaj, że dobra energia wraca
• Tyle ile z siebie dajesz, tyle później dostajesz.
• Kiedy masz to coś, znika strach, a pojawia się obfitość.

bonus 1

BONUS 1 – Wyklucz wymówki Poradź sobie ze strachem. Pożegnaj się z przeszłością i otwórz się na nową przyszłość.

Dzięki temu bonusowi nauczysz się radzić ze zbędnymi wymówkami.

bonus 2

BONUS 2 – Wzorcownia celów 
Otrzymasz dostęp do specjalnej wzorcowni celów w której zostały wyselekcjonowane najlepsze cele stymulujące naturalną motywację.

bonus 3 motiflow

BONUS 3 – Zestaw 5 ćwiczeń społecznych 
Otrzymasz dostęp do specjalnych ćwiczeń społecznych, która pozbawią Cię lęku przed tym co myślą o Tobie inni. To spowoduje, że staniesz się nie do pokonania na drodze do osiągania celów.

Dołącz do 1722 użytkowników. Co oni mówią?

Każdy z nas szuka pomocnej dłoni, która pomoże nam osiągnąć to, czego pragniemy. Koniec szukania:) Tu na MOTIFLOW są ludzie, którzy tę dłoń do Ciebie wyciągną.

~ Mateusz Rudzki, student

Mateusz

MOTIFLOW motywuje do działania! Narzędzia pomagają w systematycznym dążeniu do określonych postanowień, co skutkuje realizacją wyznaczonych celów.
~ Katarzyna Berska, urzędnik

Katarzyna

Jakość filmów jest na bardzo wysokim poziomie, cały interfejs intuicyjny i dzięki temu pewnie nawet dziecko pojęłoby wszystko od razu.
~ Urszula Mienczarek, mama i nauczycielka

Urszula

MOTIFLOW pomoże ci zrobić porządek ze swoim życiem, dając porządnego kopa i techniki, które rozbudzają ciało i ducha tak, żeby wejść na kolejny poziom w życiu.
~ Paweł Langwerski, podróżnik i przedsiębiorca

Paweł Langwerski

NASZA GWARANCJA

gwarancja motiflow

Wizją MOTIFLOW jest dać Ci możliwość zmiany samego siebie bez wychodzenia z domu. Przeprowadzić przez motywujący proces poukładania siebie samego w lepszą wersję. Chcemy, aby MOTIFLOW wyznaczało nowy standard rozwoju osobistego oraz e-learningu.

Jeżeli jednak z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres kontakt@motiflowapp.pl i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni.

Naszym celem jest, abyś poczuł jasność oraz motywację w życiu oraz rozpoczął nowe lepsze życie (lub też udoskonalił obecne). W obydwu przypadkach zależy nam na Twoim sukcesie.

Częste pytania:

Ile czasu zajmuje otrzymanie dostępu?
Po dokonaniu zakupu, otrzymasz dostęp w ciągu 24 godzin, jednak zazwyczaj trwa o wiele szybciej — parę minut.

Jak szybko zaczniesz widzieć efekty?
Nowy sposób postrzegania świata oraz samopoczucie zaczną się zmieniać z dnia na dzień.

Czy dostanę fakturę?
Tak.

Czy jest gwarancja satysfakcji?
Jeżeli zdecydujesz, że MOTIFLOW nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na kontakt@motiflowapp.com, a zwrócimy Ci 100% pieniędzy.

Kiedy odbywa się bonusowa godzina mentoringu?
W ciągu pierwszych 3 dni. Terminy ustalamy indywidualnie.

Na jak długo otrzymuję dostęp?
Dostęp do MOTIFLOW otrzymujesz na 1 rok.

Czy dostanę dostęp całego MOTIFLOW od razu? TAK!

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?
Napisz na adres email: kontakt@motiflowapp.com

Kiedy rozpoczyna się MOTIFLOW?
MOTIFLOW rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Po rozpoczęciu otrzymasz dostęp do nagrań video, materiałów oraz bonusów.

 
ZAPISY SĄ OTWARTE DO PIĄTKU, 9 KWIETNIA, DO 21:00