Funkcje - jak to działa?

Motywacja oparta na faktach

 • Przejdź przez kompletny proces motywacyjny oparty na wiedzy potwierdzonej badaniami
  Przygotowania do stworzenia MOTIFLOW trwały przez wiele miesięcy, poprzez które konsultowaliśmy informacje z Psychologami w celu maksymalizacji skuteczności aplikacji i dopasowanie jej do Twoich potrzeb. Wiedza wykorzystywana przez MOTIFLOW bazuje na badaniach naukowców z Uniwersytetów takich jak: University of Florida, Univeristy of California, Princeton Univercity, University of Pennsylvania School of Medicine.
 • Twój osobisty coach
  Przez Twój proces MOTIFLOW, poprowadzi Cię Coach MOTIFLOW: Cyprian, który zadba o dostarczenie świeżej inspiracji - w przyjaznych, pełnych energii lekcjach audio i video. MOTIFLOW umożliwia Tobie tworzenie dziennika, używania wizualizatora, daje bonusy oraz pozwala zbierać punkty. Udostępnia Ci również dziesiątki prostych, ale potężnych funkcjonalności.
 • Moduł Wizji:
  Wizja - zbuduj swoją wizję, użyj swojej wyobraźni jak nigdy dotąd. To A. Einstein powiedział, że logika: “Zabierze Cię z punktu A do B, a wyobraźnia wszędzie.” Nagranie wykorzystuje technologię Brain-Sync. Jest stworzone w taki sposób, abyś poczuł zastrzyk energii i inspiracji do działania. Wizję budujesz w pozycji leżącej w czasie głębokiej relaksacji, gdy umysł wchodzi w częstotliwość Alpha. Dzięki temu wielu użytkowników po jej wysłuchaniu, wstaje z łóżka i zaczyna robić rzeczy, do których nie mieli wcześniej motywacji np. nauki bądź też innych działań od dawna odkładanych.
 • Moduł Celów:

  Cele - wyznacz swoje cele poprzez ich odpowiednie sformułowanie według systemu WARTO. Osiągnij harmonie, dodając je do jednego z 8 obszarów Twojego życia. Określ terminy ich wykonania. Dodaj do nich podcele, abyś zobaczył jakie jeszcze przygody czekają na Ciebie w tej podróży do celu.

  Poczuj dumę z każdego wykonanego podcelu, gdy wskaźnik wykonania animuje się w realnym czasie. Odpowiedz sobie na pytanie „Dlaczego dążysz do swojego celu?”, aby upewnić się, że na pewno tego chcesz. Mocna odpowiedź na “Dlaczego?”, zagwarantuje znalezienia odpowiedzi na “Jak?”.

  Wizualizator - Dodaj zdjęcia do swoich celów i wizualizuj je o każdej porze dnia, aby jeszcze bardziej wzbudzić chęć do efektywniejszego działania. Wizualizator jest opcją, którą możesz używać, choć oczywiście nie musisz.

  Wzorcowania - Znajdź wzory dobrych celów, które mogą zainspirować Cię do wyznaczenia swoich. Osiągnąłeś cel? Odnalazłeś sprawdzony wzór? Podziel się nim z innymi i zostań docenionym przez społeczność. Jeśli ktoś wszedł na szczyt przemierzając dany szlak i Ty możesz go użyć, aby dotrzeć w to samo miejsce, prawda?

  Zarządzaj widokami - Swoje cele możesz podziwiać w jednym z widoków: Mini - widoczne zdjęcie, nazwa i termin, Kompakt - widoczne to co mini + progress bar i podcele, Full - To co w Kompakt + podłączone moce, wpisy w journalu. Dodatkowo dynamiczny interfejs, daje Ci możliwość wyświetlania szeregu innych okien z wiadomości, tak jak sobie tego życzysz.

  Twórz nawyki - Możesz wyznacz cele nawykowe i określić ile razy chcesz powtórzyć dane zadanie w określonej przestrzeni dni, aby stał się Twoim podświadomym nawykiem. Poczuj motywację, każdego dnia, gdy zobaczysz jak Twój progress bar zbliża się ku pełności, a Ty stajesz się mocniejszy.

 • Moduł Mocy:

  2 siły - Użyj najprostszych motywacji - plus i minus, zwanych też kijem i marchewką. To od nich zależy, czy chcesz wykonywać zadanie, czy nie. Gdy widzisz w czymś więcej korzyści, niż kosztów - naturalnie czujesz motywację. Użyj 2 sił, aby kontrolować swoje życie, zamiast pozwolić jemu kontrolować siebie.

  Zobowiązanie - Powiadom przyjaciół, znajomych, partnerów w biznesie nad czym pracujesz i co chcesz osiągnąć. Może być ono potężną techniką motywacji, szczególnie przy rzucaniu papierosów lub innych niezdrowych nawykach.

  Baza coachów - Znajdź coachów w jednym z 8 obszarach życia, wybierz najlepszego, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Poczuj wsparcie od osoby, której zapłacisz za to, że czuje moc i podzieli się nią z Tobą na drodze do celu, którego pragniesz.

 • Moduł Akcji:
  11 wyjątkowych lekcji na których coach pobudzi lub uspokoi Cię w realnym czasie, dając Ci dostęp do szeregu najprostszych i najbardziej efektywnych technik w branży rozwoju osobistego jako wpływu na swój umysł i ciało. Moduł akcji jest wykorzystywany przez mamy do wychowania dzieci, przez studentów do znajdywania motywacji do nauki, przez zestresowanych do uspokojenia rozpędzonego umysłu, zrelaksowania mięśni i pozbycia się stresu. Naucz się jak oddychać, aby pobudzić się lub uspokoić, jak medytować. Dowiedz się jaką mieć postawę, aby być bardziej pewnym siebie. Odkryj jak wielką moc daje zrozumienie czasu i teraźniejszości. Moduł akcji jest genialny w swej prostocie i wyjątkowo przystępny. Czy wiesz, że zmieniając swoją pozycję ciała ze słabej w mocną przez 2 min, podnosisz swój testosteron o 20% i zwiększasz skłonność do ryzyka z 16% do 86%?
 • Moduł Gracji:
  Użyj wdzięczności - najskuteczniejszego sposobu znanemu ludziom do odnajdywania fundamentalnego szczęścia wewnątrz siebie. Twórz szczęśliwie, zamiast tworzyć, aby być szczęśliwym. Moduł Gracji pomaga poszybować Twoim kącikom ust do góry i zrozumieć, jak to co dajesz, wraca. Wyślij wiadomości do swoich bliskich i dawnych znajomych. Daj im znać, że pamiętasz. Bo i tak pamiętasz, dlaczego nie dać im o tym znać? Energia krąży, a to co dajesz innym, wraca do Ciebie.


Inteligentna Społeczność Sojuszników

Znajdź użytkowników z Twojego miejsca zamieszkania, aby wspólnie motywować się do wybranych celów. MOTIFLOW tworzy inteligentną społeczność osób, które łączą wspólne cele i chęć działania.

 • Twój profil Publiczny
  Podziel się swoją wizją i celami, które możesz (nie musisz) udostępnić. Daj wgląd nad czym pracujesz i networkuj się ze zmotywowanymi ludźmi, aby mieć więcej powera.
 • Punkty, Ranking i co miesięczne nagrody
  Zbieraj punkty za osiąganie celów, podceli, oglądanie filmów i zobacz jak inni je zbierają. Lubisz konkurować? Osiągaj swoje cele, a my nagrodzimy Ciebie nagrodami, które jeszcze bardziej Cię zmotywują.
 • Sojusznicy
  Znajdź sojuszników by zwiększyć zewnętrzną motywację do osiągania celów. Określ, czy chcesz się komunikować telefonicznie, mailowo, czy też wykorzystując wbudowane wiadomości w MotiateMe. Sojusznicy są genialni.


Rozwiązanie dla Biznesu

Panel menadżera pomaga zaprosić Ci współpracowników i dać im możliwość wyznaczenia celów i podleców, do których masz potem wgląd na swoim profilu. Oszczędzaj czas - swój i osób z którymi kooperujesz. Tym samym rozwiązując konkretne problemy, które napotkali na drodze do celu. Rozwiń umiejętności przywódcze, dzięki jasnemu wglądowi w działania swoje i swoich podwładnych. Wizja i jasna perspektywa to oszczędność czasu i pieniędzy w każdym biznesie.

Klientów biznesowych zachęcamy do zobaczenia video.Więcej funkcjonalności

 • Twój profil Publiczny
  Edytuj swoje zdjęcia i dodaj zdjęcie w tle za swoim centrum dowodzenia. Dzięki czemu czujesz się, niczym kapitan swojego pojazdu na drodze do osiągnięcia do celów.
 • Journal
  Pisanie pomaga uświadamiać sobie potrzeby i przekonania za zachowaniami. Pomaga lepiej zapamiętywać szczegóły wspaniałych doświadczeń. Pisanie aktywuje wiele części mózgu: Płat ciemieniowy - interpretowanie słów i języka, Płat czołowy – odp. za poruszanie, ocenianie, planowanie i rozwiązywanie problemów, RSA (recticular activating system) – odp. za filtrowanie informacji na drodze do celów. W aplikacji, możesz tworzyć wpisy do poszczególnych celów, dzięki czemu osiągasz wyjątkową jasność. Kto wie, może w przyszłości to właśnie ze swoich wpisów napiszesz swoją pierwszą książkę…
 • Program Partnerski

  Gdy już przekonasz się do MOTIFLOW i osiągniesz swoje cele, zarabiaj na poleceniach. Zadowoleni użytkownicy i tak polecają, marketing szeptany jest najbardziej skuteczny, dlaczego nie miałbyś zarabiać, jeśli i my zarabiamy? MOTIFLOW daje Ci jasny wgląd w liczbę kliknięć, liczbę wykupionych dzięki Tobie abonamentów. Zarabiasz nawet na osobach, które zostały polecone osobom, które Ty poleciłeś. 2 stopniowy program partnerski, daje Ci możliwość połączenia tego, co najszczersze w biznesie: Radości dzielenia dobrym produktem i zarabiania razem z nami.

  Przykładowe wiadomości do znajomych:

  Wiadomość na FB:

  Hej,

  Wpadłem ostatnio na aplikację motywacyjną MOTIFLOW. Dzięki niej jestem o lata świetlne do przodu w nauce języków (ze mnie językowego lenia, Ty wiesz co to znaczy?!) :) Jest prosta w obsłudze i się przy niej dużo popłaczesz… ze śmiechu oczywiście i nauczysz się szybko rządzić swoją motywacją jednocześnie (poważnie). Przesyłam Ci link, zobacz teraz co tam jest:

  P.S. Wersja testowa jest za darmo! :)

  Wiadomość mailowa:

  Temat: Widziałeś już MOTIFLOW?

  Cześć,

  Grzebałam i grzebałam dużo w tej motywacji i mam nareszcie coś fajnego!
  Do sedna – trafiłam na aplikację motywacyjną MOTIFLOW. Używam jej już 3 tygodnie i są efekty realne i namacalne. Schudłam już 4 kilogramy (Aaaaaaaaaaaa!), a czekolada poszła w odstawkę na zawsze (Jest!). Jeszcze 2 kilogramy i będę wyglądała super w mojej nowej, czerwonej sukience którą sobie kupię.. ach…
  Wiesz jaką frajdę sprawia patrzenie na Twoje postępy?! To jest nawet lepsze niż słuchanie Twojej ulubionej muzyki!
  Tutaj link:
  Pozdr

  P.S. Dobrej zabawy!

  To jedynie przykłady, a Ty możesz przekazać swoim znajomym wiadomość w dowolnej formie.

  Kilka wskazówek:

  a) Pisz od siebie, naturalnie!

  b) Wykorzystaj to, co dała Ci aplikacja, podziel się tym co najbardziej Ci się spodobało.

  c) Daj się ponieść fantazji :)

 • Bezpieczeństwo
  Wszystko dane w aplikacji są szyfrowane - masz pewność, że Twoje dane są dostępne jedynie dla Ciebie.
 • Brak Spamu
  W edycji profilu możesz zarządzać swoimi notyfikacjami, czyli wiadomościami wysyłanymi przez aplikację. My nie spamujemy, nie musimy. Nasi użytkownicy chcą czytać to, co piszemy.
 • Przyszłe updatey
  Dzięki, temu, że MOTIFLOW jest aplikacją webową większość przyszłych funkcjonalności otrzymujesz w cenie wykupionego abonamentu. Na bieżąco udoskonalamy system i komunikujemy się z użytkownikami, aby dać Ci jak najwięcej. Wiemy, że to co dajesz, wraca :)
 • Odznaki
  W systemie jest kilka odznak, które kolekcjonujesz od początku, gdy rozpoczniesz, aż do ostatniego modułu.
 • Graf motywacji
  Zobacz jak działasz z perspektywy dni, tygodni i miesięcy. Graf motywacji to prosty sposób, aby uświadomić sobie Twoje cykle motywacji. To co wydawałoby się niemierzalne, teraz może być dostrzegalne czarno na białym.