DLA INWESTORÓW

Inwestycja w udziały do innowacyjnej aplikacji motywacyjnej

MotiFlow to przyjazna aplikacja do budzenia i utrzymania motywacji na drodze do osiągania wyznaczonych celów. Łączy w sobie wiedzę z zakresu rozwoju osobistego oraz nowoczesnych technologii. Obecnie aplikacja to sprawnie działająca platforma, skupiająca wokół siebie ponad 1000 użytkowników. Działający model biznesowy oraz strategie zmierzające ku rozszerzeniu zasięgu aplikacji na cały świat, stwarzają przestrzeń do nowych możliwości współpracy.

Chess

Co już osiągnięto:

  • imponująca długość przebywania użytkowników wewnątrz aplikacji oraz pierwszą sprzedaż jako uzasadnienie, iż istnieje zapotrzebowanie na rynku na tą aplikację motywacyjną,
  • pierwsze sukcesy użytkowników w osiąganiu celów potwierdzone case’yami (m.in.: nauka języków obcych, przebiegnięcie maratonu, zwiększenie sprzedaży jako dowody na to, iż aplikacja wpływa realnie na zachowania użytkowników),
  • prężnie działającą platformę, której wnętrze jest możliwe do sprawdzenia na stronie rejestacji,
  • plan działania oraz doświadczony 5 osobowy team, wspierany przez zmotywowanych użytkowników.

Do czego potrzebne są fundusze:

  • 200 tys. zł na działania promocyjne projektu w kraju i za granicą,
  • 330 tys. zł na inwestycje w technologię (dodatkowe moduły, sztuczna inteligencja oraz 2 aplikacje mobilne na iPhone i Android) oraz materiały audio-video (również w technologii 3D).

Co jest do zaoferowania:

  • po przekształceniu formy organizacyjno-prawnej działalności z osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (MOTIFLOW Sp. z o.o.) otrzymanie 20% udziałów za inwestycję w wysokości 450 tys. zł. Należy wspomnieć, że 240 tys. zł zostanie zwróconych przez Unię Europejską po ok 6-8 mc od zakończenia wszystkich etapów.
  • satysfakcję za wsparcie projektu, który w REALNY sposób zmienia życie ludzi na LEPSZE,

Nasi użytkownicy nazywają projekt genialnym, matki wychowują dzieci używając modułu akcji, maturzyści znajdują sojuszników do nauki.

Projekt ma również ogromny potencjał biznesowy, dzięki zaawansowanym modułowi coachingowemu i panelowi menadżera[1]. Wspomniane funkcjonalności otwierają mu możliwość zaspokajania potrzeb nie tylko pojedynczych jednostek, ale również znajdują fundament do otwarcia rynku małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.

Aplikacja wykorzystuje w sobie potencjał przestrzeni cybernetycznej oraz rozwoju osobistego, co wysuwa ją na prowadzenie w wyznaczaniu nowych standardów w dziedzinie motywacji i rozwoju osobistego. Jest miejscem zrzeszającym ludzi w ramach idei, jaką jest samodoskonalenie i aktywność w działaniu.

Zachęcamy do kontaktowania zainteresowanych inwestorów na adres e-mailowy: kontakt@motiflowapp.com oraz pod numerem telefonu 731 369 201

Na kontakt czekamy do 31 czerwca 2021.


[1] Dokładniejszy opis wspomnianych funkcjonalności jest możliwy do uzyskania pod adresem: kontakt@motiflowapp.com” oraz w zakładce Jak to działa?