Wydarzenia & Blog

Jak permanentnie zgnieść negatywne wzorce myśli

Załóżmy, że masz zły nawyk zbytniego rozmyślania o tych samych negatywnych myślach. Załóżmy, że nie ma fizycznej manifestacji tych myśli. To tylko negatywne myślenie, takie jak „jestem w depresji”, „nienawidzę swojej pracy”, „nie mogę tego zrobić” lub „nienawidzę bycia grubym”. Jak zerwać ze złym nawykiem, gdy jest to całkowicie w twojej głowie?

Jak zrobić wszystko źle

Chociaż zwykle piszę dla osób, które są zainteresowane poprawą swojego życia, zdaję sobie sprawę, że wielu podąża przeciwną ścieżkę. Osoby te celowo odrzucają kroki, które doprowadziłyby ich do wymiernych ulepszeń i rezultatów. Wolą, aby wszystko poszło źle - tak długo, jak to możliwe.

Jak zbudować silną samodyscyplinę

Nie ma tak męczącego znużenia, jakie powoduje brak pracy.
~ Charles Spurgeon

Jeśli ostatnio utknąłeś w lenistwie, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci produktywnie pracować.

Skuteczny Priming/Torowanie - Ulepsz Swój Mózg, aby Uzyskać Stały Wzrost Wydajności (i to w kilka minut)

Pojęcie torowania zwane też efektem poprzedzania oraz z ang. priming. W tym artykule używane naprzemiennie. Wewnątrz czaszki znajduje się ogromny superkomputer. Posiadasz go za darmo i na wyłączność. Dzięki 100 miliardom neuronów i typowemu neuronowi łączącemu się z 1000 do 10 000 innych neuronów, twój niezwykle “znetworkowany” mózg jest potężny i wybitnie zdolny.

Wybitne Udoskonalanie Umysłu

Czy Twoim celem jest znacząca poprawa sposobu zarządzania mózgiem, abyś mógł zmienić swój umysł w potężniejszego sojusznika na drodze swojego rozwoju?

8 Wybitnych Skrótów do Zdobycia Pragnień i Większej Motywacji

Wiele osób pyta mnie, jak zbudować lepszą spójność z pragnieniami i pasjami. Wiem, że wiele osób czuje się znudzona i ma niejasne cele, które chce realizować. Pozwól mi podzielić się z niektórymi z moich ulubionych koncepcji, aby pomóc Ci się dowiedzieć, co cię naprawdę napędza.

Dlaczego przeznaczenie ma znaczenie? cz. 2

Następnym kontekstem poza potrzebą jest przeznaczenie. Przeznaczenie nie koliduje z potrzebą. To tylko nowy kontekst do wyznaczania celów. Może nadal współistnieć z celami opartymi na potrzebach. Tak jak możesz mieć wiele projektów i wiele celów w swoim życiu, tak też możesz mieć wiele kontekstów celu.

Dlaczego przeznaczenie ma znaczenie? cz. 1

Czy twoje życie rzeczywiście ma przeznaczenie?

Cofnijmy się kilka kroków i spójrzmy na to pytanie….

Jeśli wykonasz zadanie i nie ma ogólnego ważnego kontekstu dla tego zadania, zadanie nie ma znaczenia. Np. Oglądasz program telewizyjny. Nie ma znaczenia - nie ma dla niego większego kontekstu. Ale jeśli wykonasz zadanie, które jest częścią większego projektu, teraz nagle ma to znaczenie, przynajmniej w kontekście projektu. Jeśli utworzysz wpis na stronie i jest ona częścią nowej strony internetowej, którą budujesz, to to zadanie ma znaczenie. To przybliża Cię do realizacji ukończonego projektu.